2013 - 2016 

 Ž A Č K A 

V TÉTO KATEGORII  ZÁVODÍME DVA AŽ TŘI ROKY.

KAŽDÝ ZÁVOD SE SKLÁDÁ ZE DVOU JÍZD. PRVNÍ JE KRÁTKÝ PROGRAM, KTERÝ TRVÁ 2:30min A DRUHÁ JE VOLNÁ JÍZDA 3:10min. 

NA KAŽDOU Z JÍZD MÁME JINOU HUDBU A ŠATY. 

Sezóna 2015 - 2016

Krátký program: ANNIE LENNOX:  I Put A Spell On You

Choreografie: Monika Škorníčková

Kostým: šedý

 

Volná jízda: Danse Macabre

Choreografie: Monika Škorníčková

Kostým:  černý 

 12. 3. 2016 - VELKÁ CENA PROSTĚJOVA - PROSTĚJOV 

   1. MÍSTO 

 6. 3. 2016 - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - UHERSKÝ BROD  

krátký program - 3. místo, volná jízda - 19. místo, konečné pořadí  8. MÍSTO 

 11. 2. 2016 - VELKÁ CENA NÁCHODA - NÁCHOD 

krátký program - 4. místo, volná jízda - 5. místo, konečné pořadí   5. MÍSTO 

 6. 2. 2016 - VELKÁ CENA PLZNĚ - PLZEŇ 

krátký program - 4. místo, volná jízda - 4. místo, konečné pořadí  4. MÍSTO 

 18. 1. - 19. 1. 2016 -  ZIMNÍ OLYMPIJSKÉ HRY DĚTÍ A MLÁDEŽE - ÚSTECKÝ KRAJ 

REPREZENTACE OLOMOUCKÉHO KRAJE 

krátký program - 7. místo, volná jízda - 5 místo, konečné pořadí  6. MÍSTO 

 16. 1. 2016 - VELKÁ CENA BŘECLAVI - BŘECLAV 

krátký program - 3. místo, volná jízda - 2. místo, konečné pořadí  3. MÍSTO

 11.- 12. 12. 2015 - VELKÁ CENA KOPŘIVNICE - KOPŘIVNICE 

krátký program - 4. místo, volná jízda - 4. místo, konečné pořadí  3. MÍSTO

28. 11. 2015 - ORLOVSKÁ PIRUETA - ORLOVÁ 

krátký program - 2.místo, volná jízda 4.místo, konečné pořadí  3. MÍSTO 

15.- 11. 2015 - PŘÍBRAMSKÝ KAHAN  - PŘÍBRAM 

krátký program - 1. místo, volná jízda 5. místo, konečné pořadí  3. MÍSTO 

7. 11. 2015 - VELKÁ CENA HRADCE KRÁLOVÉ - HRADEC KRÁLOVÉ 

krátký program - 3.místo, volná jízda 5.místo, konečné pořadí  4. MÍSTO 

 

31.- 10. 2015 - VELKÁ CENA OSTRAVY - OSTRAVA 

krátký program - 9. místo, volná jízda 9. místo, konečné pořadí  9. MÍSTO 

 

 

Sezóna 2014 - 2015

Krátký program: Cirque du Soleil - Icare

Choreografie: Monika Škorníčková

Kostým: černý se zlatou,  stříbrnou, fialovou a modrou - Kamila Tománková

Volná jízda: The Piano Guys- Cello Wars

Choreografie: Monika Škorníčková

Kostým:  černý se zlatou - Kamila Tománková

 18. 10. 2014 - VELKÁ CENA BRNA - BRNO 

krátký program - 9. místo, volná jízda - 1. místo, konečné pořadí   2. MÍSTO 

 25. 10. 2014 - TIRNAVIA ICE CUP - TRNAVA 

krátký program - 8. místo, volná jízda - 8. místo, konečné pořadí  8. MÍSTO 

 1. 11. 2014 -  VELKÁ CENA OSTRAVY - OSTRAVA 

krátký program - 7. místo, volná jízda - 2. místo, konečné pořadí  4. MÍSTO 

 15. 11. 2014 -  VELKÁ CENA HRADCE KRÁLOVÉ 

krátký program - 8. místo, volná jízda - 1.místo, konečné pořadí  3. MÍSTO 
 
27.11.2014

26.11.2014

 
 
 7. 12. 2014 -  VELKÁ CENA USK PRAHA - PRAHA 

krátký program - 4. místo, volná jízda - 4. místo, konečné pořadí   3. MÍSTO 

 

27.1.2015 - VYSTOUPENÍ NA HOKEJOVÉM ZÁPASE V PROSTĚJOVĚ

 

 24. 1. 2015 - VELKÁ CENA PRAHY 2015 - PRAHA 

krátký program - 5. místo, volná jízda - 11.místo, konečné pořadí  9. MÍSTO

 7. 2. 2015 - VELKÁ CENA PLZNĚ - PLZEŇ 

krátký program - 4. místo, volná jízda - 3.místo, konečné pořadí  3. MÍSTO

15. 2. 2015 - VELKÁ CENA BŘECLAVI - BŘECLAV

krátký program - 3.místo, volná jízda 6.místo, konečné pořadí  4. MÍSTO 

7.- 8. 3. 2015 - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - ORLOVÁ 

krátký program - 26. místo, volná jízda 9. místo, konečné pořadí  17. MÍSTO 

 

Sezóna 2013 - 2014

Krátký program: Edvin Marton - Tango Amore

Choreografie: Veronika Morávková

Kostým: červený Kamila Tománková

Krátký program: Cirque du Soleil - Icare

Choreografie: Monika Škorníčková

Kostým: stříbrný Monika Škorníčková

Volná jízda: The Piano Guys- Cello Wars

Choreografie: Monika Škorníčková

Kostým:  zlatý Kamila Tománková

19. 10. 2013 - první závod CHOMUTOVSKÁ BRUSLE - CHOMUTOV 

konečné pořadí  2. MÍSTO

 27. 10. 2013 -  druhý závod VELKÁ CENA NÁCHODA - NÁCHOD 

krátký program - 5. místo, volná jízda - 2. místo, konečné pořadí  3. MÍSTO 

 3. 11. 2013 - třetí závod VELKÁ CENA OSTRAVY - OSTRAVA 

krátký program - 10. místo, volná jízda - 9. místo, konečné pořadí  10. MÍSTO 

 9. 11. 2013 - čtvrtý závod VELKÁ CENA HRADCE KRÁLOVÉ - HRADEC KRÁLOVÉ 

krátký program - 11. místo, volná jízda - 6. místo, konečné pořadí  8. MÍSTO 

 1. 12. 2013 - pátý závod ORLOVSKÁ PIRUETA - ORLOVÁ 

krátký program - 7. místo, volná jízda - 5. místo, konečné pořadí  6. MÍSTO 

 8. 12. 2013 - šestý závod VELKÁ CENA USK PRAHA - PRAHA 

krátký program - 11. místo, volná jízda - 6. místo, konečné pořadí  7. MÍSTO 

 15. 12. 2013 - sedmý závod VELKÁ CENA KOPŘIVNICE - KOPŘIVNICE 

krátký program - 5. místo, volná jízda - 3. místo, konečné pořadí  3. MÍSTO 

 11. 1. 2014 - osmý závod DRAGON TROPHY - BRNO 

 konečné pořadí  1. MÍSTO 

 18. 1. 2014 - devátý závod VELKÁ CENA BŘECLAVI - BŘECLAV 

krátký program - 5. místo, volná jízda - 4. místo, konečné pořadí  4. MÍSTO 

 19. - 24. 1. 2014 - OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE - KRAJ VYSOČINA - reprezentace Olomouckého kraje 

krátký program - 9. místo, volná jízda - 10. místo, konečné pořadí  10. MÍSTO 

 1. 2. 2014 - desátý závod VELKÁ CENA UHERSKÉHO BRODU - UHERSKÝ BROD 

krátký program - 4. místo, volná jízda - 2. místo, konečné pořadí  2. MÍSTO 

 15. 2. 2014 - jedenáctý závod VELKÁ CENA PLZNĚ - PLZEŇ 

krátký program - 9. místo, volná jízda - 7. místo, konečné pořadí  8. MÍSTO 

 23. 2. 2014 - dvanáctý závod VELKÁ CENA STRAKONIC - STRAKONICE 

krátký program - 12. místo, volná jízda - 5. místo, konečné pořadí  5. MÍSTO 

 8.- 9. 3. 2014 - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - MLADÁ BOLESLAV 

krátký program - 6. místo, volná jízda - 5. místo, konečné pořadí  5. MÍSTO 

zahájení MČR + losování startovního pořadí 

TOPlist
aktualizováno: 21.05.2019 17:16:42